Dodaj do ulubionych

ARDA - chemia budowlana

arda-logo-sklep
Wyślij wiadomość

Strona WWW Link do strony
Kategoria
Narzędzia

125 Wyświetleń

0 Komentarze

Wydrukuj tą stronę

Dodaj do ulubionych

ARDA - chemia budowlana

Zastosowanie najnowszych technologii przez firmę Arda sc gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług oraz materiałów budowlanych.

Służymy fachowym doradztwem. Realizujemy zamówienia od inwestorów prywatnych oraz państwowych. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych materiałów budowlanych jak również usług budowlanych. Z ogromnym zaangażowaniem realizujemy każdą potrzebę klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zawsze staramy się sprostać wymoganiom inwestora. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo. Posiadamy dużą wiedzę z zakresu budownictwa, którą cały czas uzupełniamy biorąc udział w licznych szkoleniach z branży budowlanej. Tematyką budowlaną zajmujemy się już od ponad 10 lat.

Firma Arda sc zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, co zapewnia nam realizację wszelkich zamówień solidnie, terminowo i rzetelnie. Zasięg naszej działalności obejmuje teren całej Polski. Świadczymy liczne usługi budowlane, a w szczególności zajmujemy się elewacjami murowanymi.

Współpracujemy z wieloma hurtowniami budowlanymi co pozwala nam oferować konkurencyjne ceny klientom. Szczególnie polecamy zbrojenie murfor, które znajduje się w naszej ofercie.

Tajemnicą sukcesu naszej firmy jest wysokiej jakości budownictwo, zarówno ze względu na stosowane materiały, jak i sam proces budowy. Stosowane przez nas materiały posiadają wymagane atesty i aprobaty.

Strona WWW Link do strony
Kategoria

Komentarze

Dodaj komentarz


4 + 4 =

Strony Dla Firm