Dodaj do ulubionych

GABINET KOSMETYCZNY & MEDYCYNA ESTETYCZNA WARSZAWA

logo
Wyślij wiadomość

Strona WWW Link do strony
Kategoria
Narzędzia

155 Wyświetleń

0 Komentarze

Wydrukuj tą stronę

Dodaj do ulubionych

GABINET KOSMETYCZNY & MEDYCYNA ESTETYCZNA WARSZAWA

Zaawansowane zabiegi kosmetyczne w najlepszej cenie

Twoja 100% satysfakcja jest naszą reklamą

  • Zadbaj o swoją urodę na najwyższym poziomie i rozbłyśnij naturalnym pięknem w autoryzowanym gabinecie Thalgo.
  • Proponujemy wysokiej klasy, nowoczesne zabiegi kosmetyczne oraz medycyny estetycznej w cenach, które pozytywnie Cię zaskoczą.
  • Zapewniamy profesjonalizm oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa, dzięki którym możesz być pewna, że Twoje zdrowie i uroda jest w dobrych rękach.
  • Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie i zaawansowany technologicznie sprzęt to gwarancja Twojej satysfakcji i pięknego wyglądu.

Autoryzowany gabinet kosmetyczny Thalgo

Gwarancja jakości

Spełnia wszystkie normy wymagane przez markę Thalgo, która od lat cieszy się zaufaniem w całym świecie kosmetologii. Instytut Urody New Look co roku otrzymuje certyfikat, który potwierdza nasze kompetencje i wysoki standard wykonywanych zabiegów.

Zabiegi kosmetyczne & medycyna estetyczna w dobrych cenach

Korzystne relacje najwyższej jakości do atrakcyjnej ceny

Zawsze zapewniamy najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki którym będziesz mogła zadbać o swoją urodę na najwyższym poziomie. W naszym gabinecie zaproponujemy Ci bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznejsprofilowanych do Twoich indywidualnych potrzeb i konkretnych preferencji.

Gabinet kosmetyczny w centrum Warszawy

Wygodna lokalizacja

Instytut Urody New Look zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy - do naszego gabinetu kosmetycznego w Śródmieściu, przy ul. Gałczyńskiego 5 zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00, a w sobotę od 9:00 do 17:00.

Bezpieczna kosmetologia Warszawa

Twoje zdrowie i komfort są dla nas priorytetem

Aby zapewnić Ci 100% bezpieczeństwo stosujemy wysokiej klasy preparaty dezynfekcyjne marki Virusolve, zawsze dezynfekujemy nasze aparaty i sterylizujemy narzędzia oraz przestrzegamy najwyższych standardów czystości.

Zaawansowana technologia pielęgnacji

Dysponujemy nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem, dzięki któremu zapewniamy Ci najwyższą jakość zabiegów oraz satysfakcjonujące efekty. Stosujemy wyłącznie kosmetyki renomowanych marek, które cieszą się zaufaniem i dobrą opinią na całym świecie.

Medycyna estetyczna w Warszawa? Gabinet kosmetyczny w centrum miasta? Zabiegi pielęgnacyjne wysokiej klasy w atrakcyjnej cenie?

3 pytania i jedna odpowiedź:

Odwiedź Instytut Urody New Look - zadbaj o swoją urodę na najwyższym poziomie i rozbłyśnij naturalnym pięknem.

Serdecznie zapraszamy

Strona WWW Link do strony
Kategoria

Komentarze

Dodaj komentarz


1 + 5 =

Strony Dla Firm