Dodaj do ulubionych

Lisiewski Group

4show
Wyślij wiadomość

Strona WWW Link do strony
Kategoria
Narzędzia

166 Wyświetleń

0 Komentarze

Wydrukuj tą stronę

Dodaj do ulubionych

Lisiewski Group

Ślub to jedno z ważnych wydarzeń w życiu a pierścionek zaręczynowy i obrączki są symbolem miłości każdej Młodej Pary. Dzień ślubu to moment, w którym pragniemy wyglądać najpiękniej. Bez wątpienia każda Panna Młoda będzie gwiazdą tego wieczoru. Błyszczące szczęściem oczy, a do tego magiczna, świetlista biżuteria podkreślająca urodę Panny Młodej. Biżuteria ślubna firmy Lisiewski Group na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Wykonujemy pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne zdobione kamieniami szlachetnymi brylantami, szafirami oraz szmaragdami i rubinami. Także na indywidualne zamówienia klientów według ich własnych projektów.

W swojej bogatej ofercie posiadamy klasyczne pierścionki zaręczynowe i obrączki, których piękno ma ponadczasową wartość, jak też nowoczesne komplety biżuterii zgodne z trendami mody. Prezentujemy Państwu wspaniałą biżuterię z platyny, ze złota i srebra. Każdy pierścionek z brylantem, wisiorki złote lub platynowe kolczyki z diamentami są wykonane z zachowaniem najwyższej jakości. Sprzedajemy również dla zainteresowanych diamenty inwestycyjne.

Atrakcyjne promocje i rabaty obowiązują w naszym salonie przez cały rok. Zachęcamy Państwa do zakupów w sieci przez nasz sklep jubilerski a także w naszych salonach Jubiler Warszawa i jubiler Kraków, a obdarowana prezentem przez Was osoba, na pewno będzie oczarowana.

Gwarantujemy, że w naszej szerokiej ofercie każdy klient znajdzie coś odpowiadającego zarówno jego gustom, jak i zasobności portfela. Dbamy o to, aby czuł się u nas wyjątkowo.

Komentarze

Dodaj komentarz


9 + 1 =

Strony Dla Firm