Dodaj do ulubionych

MajCake Pracownia Artystycznych Wypieków

logoo-01
Wyślij wiadomość

Strona WWW www.majcake.pl
Kategoria
Narzędzia

231 Wyświetleń

0 Komentarze

Wydrukuj tą stronę

Dodaj do ulubionych

MajCake Pracownia Artystycznych Wypieków

Szukasz wspaniałych słodkości, które zachwycą nie tylko wyglądem, a również smakiem? Które dopełnią zorganizowaną przez Ciebie uroczystość? A może w natłoku pracy i obowiązków nie masz czasu na pieczenie ciast czy tortów? To świetnie trafiłeś! W naszej odpowiednio przystosowanej i wyposażonej pracowni wykonujemy torty oraz różne słodkości na każdą okazję m.in. urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, wesela, rocznice, imprezy firmowe itd. Podejmiemy się każdego projektu, granicą jest tylko Państwa wyobraźnia. Wykonamy zamówienie według Państwa wytycznych lub pomożemy je zaprojektować.

Przy produkcji wykorzystujemy tylko naturalne produkty, najwyższej jakości, bez zbędnych polepszaczy, nie bazujemy na gotowych mieszankach cukierniczych, używamy tylko prawdziwego masła, śmietany, jajek, kakao czy czekolady.

Państwa satysfakcja z zamówienia jest dla nas priorytetem. Nie ma nic wspanialszego jak radość na twarzy klienta przy odbieraniu zamówienia. Cudownie jest czytać pozytywne komentarze na portalach społecznościowych o smaku i wyglądzie naszych wypieków, jak i oglądać zdjęcia z uroczystości, na których się znajdują.

Strona WWW www.majcake.pl
Kategoria

Komentarze

Dodaj komentarz


6 + 3 =

Strony Dla Firm